Koka pakešu logi

Uz iekšu veramie koka logi ir atgāžami ar vērtni uz augšu. Pateicoties vienkāršajai kopšanai, tie šobrīd ir pieprasītākie logi Eiropā un arī Latvijā. Uz iekšu veramie koka logi ir piemēroti dažādiem vēdināšanas režīmiem, tos attiecīgi atverot pilnībā, vērtni atgāžot par 10 cm vai atstājot ziemas vēdināšanas režīmā, kad vērtne atgāžas tikai par 7 mm. Šādi iespējams regulēt gaisa apmaiņu telpā atkarībā no laika apstākļiem un nepieciešamības, vienlaikus saglabājot pietiekoši augstas siltuma un skaņas izolācijas īpašības.

Uz iekšu veramos koka logus iespējams izgatavot dažādās formās un izmēros, pieskaņojot katra projekta vajadzībām. Logi var būt kantaini, trijstūraini, arkas vai jebkādas citas formas, verami kā arī neverami. Neverami koka logi visbiežāk tiek izmantoti sabiedriskās ēkās, veikalu skatlogiem vai arī dzīvojamo māju pirmajos stāvos, kur tos iespējams tīrīt no ārpuses. Pieejami dažādas gan stiklu dalošās, gan dekoratīvās līstes, kas piešķir mājai īpašu stilu un padara stikla paketi izturīgāku pret ārējās vides iedarbību.

Loga skaņas un siltuma izolācija ir atkarīga no izvēlētās stikla paketes biezuma. Loga stikla paketes ir izgatavotas diviem vai trīs stikliem ar selektīvo pārklājumu un piepildītas ar argona gāzi, kas nodrošina maksimālu izolāciju kā karstā vasarā, tā salā.

Piedāvājam ari balkonu bīdāmās sistēmas, arī ārdurvis, iekšdurvis. - MM.lv

Адрес:

Рига, Ogres novads

Авторизация

Похожие объявления