Uzņēmums meklē aģentus
 • График работы:
  Неполный день
 • Образование:
  Среднее
 • Опыт работы:
  Без опыта

 

Ja esat aktīvs, iespējams, gatavs apgūt ko jaunu, mērķtiecīgs un zināt, ko vēlaties, tad šis darbs ir priekš Jums. Vajadzīgs ir cilvēks, kurš ir gatavs mācīties un kopā ar mani turpināt attīstīt jau esošu biznesu. Tas saistīts ar to, ka cilvēkiem ir iespēja, izmantojot lojalitātes programmas/atlaižu karti, saņemt atlaides, arī ārpus Latvijas robežām, savukārt uzņēmumiem iegūt vairāk klientu. Tā nav pārdošana, bet lojalitātes programmas attīstīšana.
Zināšanas par uzņēmuma struktūru un saviem darba pienākumiem varēsiet apgūt sākotnējās apmācībās un jau paralēli strādājot, nopelnīt. Ir brīvs darba grafiks, ir iespēja šo darbu apvienot ar pamatdarbu un nopelnīt priekš sevis. Detalizētāka informācija tiekoties. Lūgums zvanīt pēc plkst.19:00.

Адрес:

Рига, Maskavas iela

Авторизация

Похожие объявления

 • Опыт работы: Без опыта; График работы: Гибкий; Образование: Среднее специальное;
  ВНИМАНИЕ!!! Горячие вакансии!!! -В отели Латвии объявляется набор персонала на позиции: -Горничная -Уборщик -Посудомойщик -Официант(ка) -Бармен -Барбой(Баргёрл) -Коми -Гэст Релейшн -Ресепшн -Хостесс -Аниматоры -Массажисты СПА -Секьюр
  Рига
 • Опыт работы: Без опыта; График работы: Полный день; Образование: Среднее;
  Требуется работники без вредных привычек - маркировщики товара на складе ( работа с алкоголем). Можно без опыта работы. Обучение на месте. Конкурентная оплата труда, социальные гарантии
  300 EUR
  Рига
 • Опыт работы: Без опыта; График работы: На дому; Образование: Среднее специальное;
  Обязанности: Перевод резюме с русского на латышский Требования: Свободное владение английским языком. Условия: Предоставляем доступ к онлайн офису. Официальное оформление. Работа удаленно (свободный график)
  1 000 EUR
  Рига
 • Опыт работы: Без опыта; График работы: Полный день; Образование: Среднее;
  Требуются сиделки для работы в Германии. Требуются сиделки для работы германии. Описание работы и требования
  1 100 EUR
  Рига