VRK Travel - tūrisma aģentūra

VRK Travel ir tūrisma aģentūra, kas strādā Eiropas tirgū. Mūsu profils: ceļojumi ar autobusu un avio tūres organizācija pa Eiropu. Kompānijas mērķis – augstas kvalitātes ceļojumu organizācija par pieņemamām cenām, ir pieejami arī pēdējā brīža ceļojumi. Sakarā ar tūristu plūsmu palielināšanos, mūsu kompānija var piedāvāt zemākās cenas par ceļojumiem un transporta pakalpojumiem, kā arī zemas cenas viesnīcu apmešanās vietas Eiropā.

VRK Travel ir pieejami savi komfortabli autobusi, labi izveidotas attiecības ar starptautiskiem partneriem: viesnīcām, ekskursijas gidiem un prāmju kompānijām. Mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kuri padara mūsu tūristu atpūtu ērtu un neaizmirstamu. VRK Travel galvenais mērķis ir tūres organizācija un attīstīšana ar turpmāko realizāciju caur ceļojuma aģentūrām. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc tūrisma tirgū, ar 2012. gadu, VRK Travel sāk darbu pie tiešo tūres pārdošanu ceļotājiem.

Mūsu partneri ceļojumu organizācijā ir vairāk par 280 pazīstamu starptautisku uzņēmumu. Mūsu pārstāvniecības atrodas Latvijā (Rīgā), Lietuvā (Viļnā), Igaunijā, Baltkrievijā un Krievijā.

Рига, Krišjāņa Barona iela 72a, Centrs, Rīga, LV-1001

Авторизация

Похожие объявления

  • Маленький и уютный семейный отель Antik на улице Меркеля 8, во дворе. Номера со всеми удобствами: своя ванная комната, 32-дюймовый ТВ, быстрый WiFi, горячие напитки. Сутки - € 25 Визит - € 15 Звоните, спрашивайте, бронируйте заранее
    15 EUR
    Рига