Nampaums Rgas centr ar stabili augstu ienesgumu. Bruinieku iela 49-k2

2 500 000 EUR
Nampaums Rgas centr ar stabili augstu ienesgumu. Bruinieku iela 49-k2
 • Площадь, м2:
  1 527,00

 

Iespējams, labākais piedāvājums investīcijām esošā īres namā pašā Rīgas centrā.

Ēka pēc pilnas renovācijas un ideālā tehniskā stāvoklī ar nolietojumu līdz 10% nesīs pienācīgus ienākumus daudzu desmitu gadu laikā, nodota ekspluatācijā 2021.gadā.

Ēkas kopējā platība 1527 m2, atrodas uz zemesgabala 657 m2, ir 6 stāvvietas, iebraukšana teritorijā caur automātiskajiem vārtiem.  

Īpašums atrodas klusā, ierobežotā no pilsētas trokšņiem vietā.    

Ir pieejama visa tehniskā dokumentācija par renovācijas darbu veikšanu, projekta daļa, konstruktīvā daļa, ir veiktas atbilstošās ekspertīzes pirms un pēc renovācijas, kā arī saņemti sertifikāti par ēkas un visu  telpu eneгgoefektivitāti. Papildus saskaņots un apstiprināts AS "Rīgas Siltums" Centrālās apkures pieslēguma projekts.

Renovācijas darbu procesā tika veikti:

Pamatu nostiprināšana un hidroizolācija. 

Koka pārsegumi tika nomainīti uz dzelzsbetona pārsegumiem.

Nosiltināts un uzstādīts augstas kvalitātes valcprofila jumts.

Uzstādīts mūsdienīgs lifts.

Ēkā ir pilnībā nomainīta kanalizācijas sistēma, siltumapgādes un ūdensapgādes sistēmas, elektroinstalācija, visi ēkā esošie elektriskie sadalītāji un skaitītāji ir pārbaudīti un sertificēti. Katram ēkas stāvam un katram īpašumam ir paredzēts atsevišķs optiskais kabelis.

* Ir uzstādīta alternatīva ūdens padeves sistēma, ja ēka tiks atvienota no pilsētas ūdensapgādes.

* Nomainītas elektrokomunikācijas visā ēkā un uzstādīta mūsdienīga ventilācijas sistēma.

* Uzstādīta domofona sistēma ar zvana pogām stāvos un pie galvenās ieejas.  

Autonoma apkures sistēma ar 2 gāzes katliem 40 un 107 kW, nodrošina pastāvīgu siltumu un ūdens piegādi katrā ēkas telpā.

Katrai telpai ir uzstādīti individuālie siltuma skaitītāji, kas ļaus regulēt siltuma padevi un būtiski ietaupīt uz komunālajiem maksājumiem.

Visas ēkas iekšējās komunikācijas pieder īpašniekam.

Pa ēkas perimetru un stāvos uzstādīta videonovērošanas sistēma. Visās telpās un dzīvokļos ir uzstādītas apsardzes un ugunsdrošības sistēmas. 

Visās telpās un dzīvokļos veikts kvalitatīvs remonts, iebūvētas mēbeles un tehnika. 

Nekustamais īpašums sastāv no 14 atsevišķiem īpašumiem ar piešķirtiem atsevišķiem kadastra numuriem (nevis kopīpašums). 

Ēkai ir kombinētais lietošanas statuss:    

60% dzīvojamais nekustamais īpašums, kas rada pastāvīgus ienākumus no ilgtermiņa īres - 11 atsevišķi dzīvokļi ar platību no 21-112 m2

40% ēkas ir veselības aprūpes iestādes statuss – tas ir ļoti reti sastopams, un tam ir augsta likviditāte un pieprasījums šajā pilsētas daļā, kas ļaus vienmēr piesaistīt lielāku skaitu maksātspējīgu īrnieku. 

 Ēkas papildus nodrošināšanai ar karsto ūdeni tiek izmantoti divi boileri ar tilpumu pa 500 litri - šī sistēma ir savienota ar četrdesmit saules paneļiem, kas uzstādīti uz ēkas jumta. 

Kopējie ienākumi no visu nomas telpu izīrēšanas ilgtermiņā ir 9% gadā.

Nekustamais īpašums nav ieķīlāts, un tam nav nekādu parādu komunālo pakalpojumu sniedzējiem.

Labi piemērots pirkuma finansējuma izskatīšanai visās Latvijas lielākajās bankās.

Ņemot vērā strauji augošo pieprasījumu pēc ienesīga nekustamā īpašuma iegādes Rīgas centrā, šis piedāvājums ir pilnībā konkurētspējīgs, jauns un ļoti likvīds tirgū uz doto brīdi.

Sazinieties ar mums jebkurā pieejamā veidā, un mēs organizēsim šī nekustamā īpašuma apskati un drīzumā iepazīstināsim ar visu izsmeļošo informāciju un dokumentāciju par šo īpašumu.

Рига, Bruņinieku iela 49-k2

Авторизация

Похожие объявления

 • 3 731 EUR
  Площадь, м2574,00; Производственное помещение; г. Рига, ул. Рамулю 29
  Производственно-складское здание г. Рига, улица Рамулю 29, общая площадь 1 788, 21 м2 Производственно-складское здание состоит из 3-х блоков. Возможно арендовать всю площадь или частично.
 • 11 623 EUR
  Складское помещение; г. Рига, ул. Рамулю 29
  Сдам в аренду производственно-складское здание по адресу: г. Рига, улица Рамулю 29, общая площадь здания 1 788, 21 м2 Производственно-складское здание состоит из 3-х блоков.
 • 420 EUR
  Площадь, м260,00; Торговое помещение; г. Рига, район Югла, Бривибас гатве 430
  Предлагается в аренду торговая площадь 60 м2 по адресу: г. Рига, район Югла, ул. Бривибас гатве 430 Помещение расположено на первом этаже жилого дома.
 • 220.22 EUR
  Площадь, м226,00; Торговое помещение; г. Рига, район Югла, Бривибас гатве 430
  Предлагается в аренду торговая площадь 26 м2 по адресу: г. Рига, район Югла, ул. Бривибас гатве 430 Помещение расположено на первом этаже жилого дома.
 • 180 EUR
  Площадь, м235,00; Производственное помещение; Ропажу 52
  Нежилое помещение под офис, мастерскую, склад, интернет магазин. 1 этаж, отдельный вход, рампа, все коммунальные услуги. Возможность дополнительной аренды склада 50 к м