SEO pakalpojumi

450 EUR
SEO pakalpojumi

SEO pakalpojumi ietver dažādas darbības, kas tiek piedāvātas, lai uzlabotu tīmekļa vietnes redzamību meklētājprogrammās un palielinātu organisko trafiku.

7 Svarīgākie punkti SEO pakalpojumu procesā:

Atslēgvārdu analīze: Veidot atslēgvārdu analīzi, kas ir saistīti ar klienta uzņēmumu vai nozares. Tas ietver identificēt populārus atslēgvārdus, kuriem ir augsta meklēšanas apjoms un zema konkurence.

Tehniskā SEO optimizācija: Pārliecinieties, ka klienta vietne ir tehniski optimizēta, lai tā būtu viegli indeksējama un saprotama meklētājprogrammām. Tas ietver lapas ielādes ātruma uzlabošanu, mobilo draudzīguma nodrošināšanu, kā arī pareizu struktūru, meta aprakstu un virsrakstu norādīšanu.

Satura optimizācija: Pielāgotu saturu izveide, lai tas būtu vērtīgs un interesants mājaslapas apmeklētājiem. Atslēgvārdu pielāgošana saturam, kas tiek meklēti. Tas ietver arī saturisko plānošanu un iekļauj atbilstošas iekšējās saites un ārējās saites.

Saites un atsauces izveide (backlink izveide): Veidot backlinks no uzticamiem avotiem. Kvalitatīvas saites uzlabo klienta vietnes autoritāti un redzamību meklētājprogrammās.

Sociālo mediju optimizācija: Izmantojiet sociālo mediju platformas, lai dalītos ar klienta saturu un piesaistītu lietotājus, kas var palielināt klienta vietnes redzamību un ietekmēt meklētājprogrammu algoritmu.

Tīmekļa analītika un uzraudzība: Izmantojiet tīmekļa analītiku, lai uzraudzītu klienta vietnes veiktspēju un lietotāju uzvedību. Tas ļauj novērtēt SEO stratēģijas efektivitāti un veikt nepieciešamos pielāgojumus.

Konkurentu analīze: Analizēt konkurentu tīmekļa vietnes, lai identificētu savu nišu un atslēgvārdus, kā arī izpētītu to stratēģijas un veiksmes faktorus.

Рига

Авторизация

Похожие объявления

 • 27 EUR
  Гарантия качества Ваш проект - это вызов для меня и новая неотъемлемая страничка в истории моего дизайна Я дорожу своим именем и вашими успехами Работаю на результат Ищете креативного дизайнер
 • Разработка и создание современных стильных сайтов для бизнеса и частных лиц: визитки, Landing page, интернет магазины, услуги, новостные порталы, промо и корпоративные сайты разнообразной тематики и н
 • 1 000 EUR
  Веб-студия «Zenetix»: Разработка сайтов и приложений под ключ С 2016 года создаем сайты, порталы, сервисы для людей, предпринимателей и компаний в разных сферах бизнеса
 • 130 EUR
  Закажите разработку сайта или интернет-магазина по выгодной цене. Идеальный вариант для малого бизнеса, индивидуальных предпринимателей и некоммерческих проектов
 • 3.49 EUR
  Загрузка сайта на 300% быстрее! 99.9% Uptime Гарантия 24/7 Техническая поддержка NVMe диски на 300% быстрее Бесплатная Миграция Ежедневное Копирование Удобная Панель управления 15 лет опыта